ETwinning tuli minu ellu 2008.aastal. 1.projekt National Emblems in Art üldiselt õnnestus, kuigi oli pisut probleeme parterite oskuste ja püsivusega.
http://nationalemblemsinart.blogspot.com/

Minu tegemised eTwinningu mentorina leiavad kajastamist: http://eestimentor.pbworks.com/Kristi-Rahn

Mentoritöö eesmärgiks on tutvustada õpetajatele seda toredat portaali, mille kaudu saab koostööd teha teiste Euroopa koolidega. Kui õpetajal on hea idee projektitööks, siis mentor saab teda toetada projekti vormistamisel, partnerite otsimisel ja toetada projekti läbiviimisel.
Mulle endale on eTwinning andnud kogemusi töötamiseks rahvusvahelisel tasemel kasutades inglise keelt. Mis on mulle ka näidanud, et keeleoskus vajab veel pidevalt parendamist.
Rahvusvahelisel eTwinningu konverentsil osalemine Göteboris märtsis 2010 käivitas projekti HELP yourself with self-evaluation. See oli koolijuhtide projekt, mille käigus jagati omavahel kogemusi ja organisatoorset tööd puudutavat dokumentatsiooni.
http://desktop.etwinning.net/index.cfm

Tänu eTwinningule olen saanud võimaluse jagada oma kogemusi Eesti koolisüsteemi kohta teiste koolijuhtidega Euroopas ning saanud teada nende kogemustest ja tööpõhimõtetest.

external image P3130150.JPG